بروزرسانی ماه سپتامبر مایکروسافت مشکلاتی برای کارت های شبکه ایجاد کرده است.

دسته بندی ها : اخبار 1 مهر 1398 آپا دانشگاه تبریز 522 بازدید

مایکروسافت دچار مشکل بزرگی در کنترل کیفیت محصولات خود شده است. به طوری که بروزرسانی های منتشر شده آن ها علارغم رفع مشکلات، مشکلات بیشتر و مهم تری را به وجود می آورند. برای نمونه، با توجه به اخطارها، آخرین بروزرسانی منتشر شده برای ویندوز ۱۰، دچار مشکلات زیادی است.

بروزرسانی ماه سپتامبر مایکروسافت که برای حل مشکل CPU spiking ارائه شده بود، باعث مشکلاتی در جست و جو، منوی استارت،  Action Centre، اتصالات USB و کارت صوتی ویندوز ۱۰ شده است. همچنین باعث بروز مشکلاتی برای دسترسی کاربران به اینترنت نیز شده است.

با توجه به گفته های کاربران در انجمن مایکروسافت، مرکز بازخورد ویندوز ۱۰ و همچنین شبکه های اجتماعی، کارت های شبکه پس از اعمال این بروزرسانی، دچار مشکل شده اند. به نظر میرسد این آسیب پذیری، تراشه هایIntel  (که مادربوردهای Asus، MSI و میلیون ها مادربورد دیگر از آن استفاده میکنند) را تحت تاثیر قرار میدهد و باعث بروز مشکل در اتصالات WiFi و Ethernet میشود.

یکی از کاربران مدعی شده است که این بروزرسانی باعث مشکل در فعال سازی کارت واسط شبکه میشود و نصب مجدد درایور شبکه از منابع Intel یا Windows Update مسئله را برطرف نمی کند؛ تنها راه حل موجود حذف بروزسانی است.

همچنین کاربر دیگری اعلام کرده است بعد از بروزسانی آداپتورهای اترنت و وای فای سیستم او، دچار مشکل شده اند و تنها راه حل آن حذف بروزرسانی بوده است.

مایکروسافت آسیب پذیری جدید ویندوز ۱۰ را که باعث اختلال WiFi در کارت های بی سیم intel و Broadcom میشود، تایید کرده و مدعی شده است این آسیب پذیری محدود به دستگاه های NEC میباشد.

در حالی که مایکروسافت کاربران را مجبور به ارتقا ویندوز ۱۰ ۱۹۰۳ میکند، کاربرانی که اعتمادشان را به کنترل کیفیت مایکروسافت از دست داده اند، امیدوارند مایکروسافت در زمان کوتاهی وصله ای برای این آسیب پذیری منتشر کند.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :