آنتی ویروس جدید مایکروسافت برای لینوکس

دسته بندی ها : اخبار ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ آپا دانشگاه تبریز 970 بازدید

تقریبا پس از گذشت یک سال از انتشار Microsoft Defender، Advanced Threat Protection(ATP) برای رایانه های MacOS، مایکروسافت امروز پیش نمایش عمومی نرم افزار آنتی ویروس خود را برای توزیع عای مختلف لینوکس از جمله

CentOS Debain، RHEL، Ubuntu اعلام کرد. اگر هنوز این خبر هیجان زده تان نکرده باید بگوییم کهمتیکروسافت همچنین در نظر دارد به زودی برنامه های ضدبدافزارDefender ATP را برای تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های دارای سیستم عامل های همراه iOS و google اندروید اجرا کند. این کمپانی گفته استت: ما می دانیم بارها این را شنیده اید که لینوکس به نرم افزار آنتی ویروس احتیاج ندارد اما اینطور نیست!!

از چند سال گذشته، هکرها توجه بیشتری به سیستم عامل های لینوکس و MacOS کرده اند و آنها را به عنوان هدف جدیدی برای ویروس‌ها،ransomware،adware،spyware،Trojans و سایر تهدیدات برگزیده اند. طبق گفته مایکروسافت،Defender ATP پلتفرم نهایی برای پیشگیری، تشخیص نقض، بررسی خودکار و ارائه پاسخ است و بین کاربران، ایمیل‌ها و برنامه هل جستجو و حملات را کشف، بررسی و متوقف می کند. مایکروسافت زمان ارائه این نرم‌افزار برای سیستم های موبایلی را تا پایان سال ۲۰۲۰ تخمین زده است.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :